İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI DERNEĞİ

4.ULUSLARARASI SAFETY & HEALTH FUARI İÇİN HEYECAN DORUKTA!

Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği sektörünün tek uluslararası fuarı olan Safety&Health Fuarı, bu yıl 10-13 Eylül tarihlerinde yeniden ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi İstanbul Fuar Merkezi’nde 10-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Safety&Health Fuarı,  4. kez sektörün buluşma noktası olacak. Daha önceki yıllarda ISAF başlığı altında yer alan ve ISAF Security, ISAF Smart Home ve ISAF IT Security Fuarları ile eş zamanlı düzenlenen Safety&Health Fuarı, 2015 yılı itibari ile kendi konsepti ile katılımcılarını karşılayacak. Fire&Rescue Fuarı ile eş zamanlı olarak 2015 yılında 10-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Safety&Health Fuarı, bu yıl da sektör ilgililerini bir araya getirmeyi hedefliyor. Kapsadığı alan göz önüne alındığında her sektörü ayrı ayrı ilgilendirdiği için sektör profesyonelleri haricinde birçok farklı sektörün de temsilcilerinin ilgi gösterdiği Safety&Health Fuarı, bu yıl da çok yoğun bir ziyaretçi kitlesi hedefliyor.

4 yıldan bu yana, düzenlendiği her sene hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısında artış gözlemlenen Safety&Health Fuarı, en son 2014 yılında katılım oranında yakalamış olduğu %50’lik ve 2015 yılı için beklenen %100’lük büyüme, hem fuarın hem de iş sağlığı ve güvenliği sektörünün ne denli büyüdüğünü gözler önüne seriyor.

2015 için tanıtım çalışmaları tam gaz devam ediyor

Safety&Health Fuarı’nın organizatör firması olan Marmara Fuarcılık, 2015 yılı için ziyaretçi sayısını artırma adına yoğun bir tanıtım çalışması faaliyetlerinde bulunuyor. Sektörün en önemli yurtiçi yayınları olan Cemen Türk Dergisi, Yeni Organize Dergisi, Yangın Güvenlik Dergisi ve Mimar ve Mühendislik Dergisi’nde toplamda 12 sayıda İSAF SHF Fuarı’nın ilanlarının yayınlanması için anlaşma sağlandı. Ayrıca, Fuar ile ilgili Cemen Türk Dergisi, Yeni Organize Dergisi ve Elektrik Perpa Dergisi’nde toplam 14 bin insert yapılması için anlaşmaya varıldı. Bunun dışında Safety&Health Fuarı ile ilgili sektörleri kapsayan 62 basılı ve internet yayınında fuarın basın bültenleri düzenli olarak gönderiliyor. Öte yandan 23’ü yabancı, toplam 34 yayın, dernek, oda, vakıf ya da kamu kurumları üyelerine fuar ile alakalı mailing yapılıyor daha geniş kesimlere fuar tanıtımları yapılmakta ve yapılan mail gönderimleri ile daha fazla ziyaretçi ve katılımcıya ulaşım hedefleniyor.

Fuarın tanıtımı için ilgili web sitelerinde Safety&Health Fuarı ilgili sektörlere ait internet sitelerinde ve genel ziyaret edilen internet sitelerinde Safety&Health reklam bandı yayınlanacak. Bu siteleri ziyaret edenler, fuar hakkında bilgi sahibi olurken ücretsiz online davetiyelere de ulaşıp, diledikleri miktarda ücretsiz davetiye edinebilecekler. Ayrıca Fuar kapsamında anlaşma yapılan web sitelerine, fuar ile ilgili basın bültenleri her ay düzenli olarak gönderiliyor. 30’un üstünde web sitesi her ay düzenli olarak Safety&Health Fuarı ile alakalı basın bültenlerine ulaşması sağlanıyor.

Bu çalışmalar sadece basılı ve görsel medyayla sınırlı değil. Fuarla ilgili tüm Kamu Kurum ve Kuruluşu ile yazışmalar ve görüşmeler yapılıyor ve yapılmaya devam ediliyor, fuarların kurum personeline ve ilgili kurumlara duyurulması talep ediliyor.

Bunun dışında fuarın açılış günü yaklaştıkça yazılı ve görsel medyada Safety&Health Fuarı ile ilgili reklam çalışmaları yoğunlaşmaya devam edecek.

Diğer bir yandan, Marmara Tanıtım Fuarcılık yetkilileri sektörle ilgili dünyadaki tüm önemli fuarları ziyaret ediyor ve fuarların tanıtım çalışmalarını yapıyor. Bu fuarların bazılarında sadece katılımcı standlarına yönelik çalışma yapılırken, bazılarında fuar ziyaretçilerine ulaşmak amacıyla stand alanı edinilerek, katılımcı şeklinde tanıtımlar yapılmaktadır. Katılımcı olarak yer aldıkları fuarlarda stand alanlarını ziyaret eden ilgili ziyaretçilere bilgi vermekte ve yine fuarın katılımcısı olan her firmaya da bilgiler ulaştırılmaktadırlar.

 

http://www.isafshf.com/4-uluslararasi-safetyhealth-fuari-icin-heyecan-dorukta/

Diğer Haberler