İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI DERNEĞİ

7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı TurkchemChem Show Eurasia 2016

Türkiye ve Avrasya’nın En Geniş Kapsamlı Kimya Platformu:

  1. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı TurkchemChem Show Eurasia 2016

Katılımcı ve ziyaretçi istatistikleriyle sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı etkinliklerinden olmayı başaran "7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” TurkchemChem Show Eurasia, 10-12 Kasım 2016tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerini İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlıyor olacak.

Özel ve Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal Ara Ürünlerin sergileneceği Kimyasallar Bölümü, Laboratuvar, Teknoloji, Test-Ölçüm Cihazları, Yardımcı ve Sarf Malzemeleri’nin sergileneceği Laboratuvar Bölümü, Proses-Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm, Lojistik, İş Güvenliği ve Çevre Teknolojileri’nin sergileneceği Teknoloji Bölümü ve İlaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri’nin Sergileneceği “Life SciencesIngredients” Özel Bölümü ile TurkchemChem Show Eurasia, Kimya ile ilgili her şeyi bir çatı altında topluyor.

25,000 m2’lik brüt alana sahip İstanbul Fuar Merkezi’nin 9-10-11 ve 12 (Ana Fuaye) numaralı salonlarında gerçekleştirilmiş ve 10,000 m2’nin üzerinde net satış alanına ulaşmış olan TurkchemChem Show Eurasia 2014 Fuarı’nda 53 ülkeden toplam 1037 firma ve firma temsilciliği yer aldı. İçinde 16 farklı ülkeden gelen 111 yabancı firmanın bulunduğu toplam 305 firmanın doğrudan katılım gerçekleştirdiği fuarı, 3 gün boyunca 1518’i, 65 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçi olmak üzere, toplamda 11,571 sektör profesyoneli ziyaret etti. Fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenen "Workshop Programı” dahilinde, 3 gün boyunca yerli ve yabancı firma yetkilileri ve akademisyenler tarafından toplam 25 sunum gerçekleştirildi. Nitelikli ve doğrudan sektörle alakalı ziyaretçi portföyü ile katılımcı firmalar tarafından son derece verimli geçen TurkchemChem Show Eurasia Fuarı, her geçen sene daha da büyüyerek ve güçlenerek yoluna devam ettiğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Kimya Sektör Platformu ve Üyeleri tarafından desteklenen TurkchemChem Show Eurasia Fuarı ile eş zamanlı olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü ve İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri (İMMİB) organizatörlüğünde Arnavutluk, Bosna Hersek, İsrail ve Tunus gibi ülkelerin katılımıyla "Alım Heyeti Programı” düzenlendi.

İki yılda bir düzenlenen ve her geçen sene daha da güçlenerek yoluna devam eden "7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” TurkchemChem Show Eurasia, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11 ve 12. Salonlarda katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlıyor olacak. Siz de Kimya Sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşmasında yer almak istiyorsanız TurkchemChem Show Eurasia 2016’yı kaçırmayın!

http://www.chemshoweurasia.com/

Diğer Haberler