İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI DERNEĞİ

İş güvenliği ve sağlığı ile ilgili tüm ürün ve hizmetler İSG Avrasya’da olacak

BASIN BÜLTENİ

 

 

İş güvenliği ve sağlığı ile ilgili tüm ürün ve hizmetler İSG Avrasya’da olacak

 

Sektöründe 25 yıllık deneyime sahip İFO Fuarcılık, “İSG Avrasya 2015, İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı”nı, 11-13 Haziran tarihlerinde ilk kez düzenliyor. Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek organizasyonda “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı” ve “İş Güvenliği” ana konuları altında en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalar bir arada sergilenecek.

 

İFO Fuarcılık, 2014 yılı Haziran ayındaki Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul içinde ilk kez özel bölüm olarak yer verdiği “İş Sağlığı ve Güvenliği” konusunu İSG Avrasya adıyla ayrı bir fuara taşıdı. Fuarda; kişisel koruyucu ekipmanları, iş sağlığı ve güvenliği yazılımları, hijyen ve sıhhi gereçler, mobil tıbbi teknoloji ekipmanları, ölçüm ve kontrol teknolojileri, makineler için emniyet cihazları gibi iş güvenliğine yönelik ürünler, ziyaretçisiyle buluşacak. Ayrıca, risk analizi ve uzmanlık hizmeti sunan firmalar da İSG Avrasya’da standlarıyla yer alacak.

 

Sektör firmaları, İSG Avrasya’da buluşuyor

 

İSG Avrasya, iş güvenliği ve sağlığı alanında hizmet veren önemli sektör firmalarını bir araya getirecek. Bu alanda ürün ve hizmet sunan Ateş İnşaat Sanayi, “Starline” marka eldiven, gözlük, baret, toz maskeleri ve ayakkabıları gibi tüm iş güvenliği donanımlarını, sektöre tanıtmak üzere İsg Avrasya’da olacak. Yine Rotam firması çevre koruma ürünleri ve kişisel koruyucu ekipmanlarıyla,  Penta Otomasyon laboratuvar ekipmanlarıyla, Perkem Danışmanlık ise iş güvenliği yazılımıyla fuarda yer alacak.

 

11-13 Haziran 2015 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İSG Avrasya 2015’e katılım hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.isgeurasia.com  adresini ziyaret edebilir.

Diğer Haberler