İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI DERNEĞİ

Maden Türkiye Fuarı

Fuar Hakkında - Maden Türkiye Fuarı

Maden sektörünün Avrasya coğrafyasında düzenlenen en kapsamlı fuarı olan, Maden Türkiye 2016, maden arama, üretim, zenginleştirme, değerlendirme teknoloji ve hizmetlerini 7. Kez bir araya getiriyor.

Maden Türkiye 2016 7. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine ve Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, yerli ve yabancı sektör firmalarının dikkatini çekiyor. Sektörün verimli, rekabetçi ve sürdürebilir bir pazarlama gücü kazanmasına hizmet etme olanağı sağlayan fuar, kapsamı ile maden araştırma hizmetlerinden, işleme ve işletme teknolojileri hizmetlerine kadar birçok alanı tek çatı altında topluyor.

Yıllar itibariyle %100 büyüme ile güvenin ve inancın eseri olan Maden Türkiye Fuarı, 2014 yılında %30 katılımcı artışı ve %47 ziyareti artışı sağlayarak maden dünyasının cazibe merkezi olduğunu gösterdi. 24-27 Kasım 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, sektör profesyonellerine kapılarını açacak olan, Maden Türkiye 2016 7. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine ve Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, Türkiye’den ve tüm dünyadan lider firmaların katıldığı, sektörün üretim gücünün ve yeteneklerinin sergilendiği, uluslararası satış ve pazarlama platformu olma özelliğini koruyacaktır.

Neden Ziyaret Etmelisiniz - Maden Türkiye Fuarı

 

Maden sektörünün Avrasya coğrafyasında düzenlenen en kapsamlı fuarı

 

Madencilik ile ilgili tüm hizmet ve teknolojilerin ortak pazarlama platformu

 

Maden endüstrisinin en yeni makine ve ekipmanlarına doğrudan ulaşma imkanı

 

Küçük ve orta ölçekli firmaların uluslararası pazarlara açılma fırsatı

 

Türkiye’den ve tüm dünyadan lider firmaların ağırlandığı, sektörün üretim gücünün ve yeteneklerinin sergilendiği, uluslararası satış ve pazarlama platformu

 

Farklı coğrafyalardan gelen maden sektörü profesyonelleri ile yeni iş birliği fırsatları yaratma olanağı

 

Sektörün verimli, rekabetçi, sürdürülebilir bir pazarlama gücü kazanmasına hizmet etme olanağı

 

Maden dünyasının enerji verimliliğine katkı sağlayan ürünlerini tanıma fırsatı

 

Hammadde tedariği konusunda alternatif çözümler bulma fırsatı

 

ONLİNE davetiye için 

http://forms.tuyap.com.tr/davetiye/index.php?Fid=1353

Diğer Haberler