İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI DERNEĞİ

Sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları için gerekli tüm yenilikler İSG Avrasya’da!

İSG Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı, REW İstanbul 2018 ile birlikte 15-17 Şubat tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 4. kez kapılarını açacak…

 

Sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları için gerekli tüm yenilikler İSG Avrasya’da!

 

İFO Fuarcılık, iş sağlığı ve güvenliği konusundaki en önemli buluşmalardan birisi olan İSG Avrasya’nın dördüncüsünü, 15 – 17 Şubat 2018 tarihlerinde düzenleyecek. Fuarda; çalışanların maruz kalabileceği olası iş kazalarına yönelik güvenlik önlemleri ile sağlıklı çalışma koşullarının oluşturulmasına dair en yeni ürün, ekipman, malzeme ve teknolojiler bir arada sergilenecek. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek sorumluluğa sahip sanayi kuruluşları ile Organize Sanayi Bölgelerini doğrudan ilgilendiren “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı”, “İş Güvenliği” ile “Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” ana başlıklarını kapsayan İSG Avrasya 2018, katılımcı ve ziyaretçilerini Tüyap Beylikdüzü’nde ağırlayacak.

İSG Avrasya 2018’de kişisel koruyucu ekipmanlardan hijyen ve sıhhi gereçlere, mobil tıbbi cihazlardan ölçüm ve kontrol teknolojilerine, iş sağlığı ve güvenliği yazılımlarından, başta OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri) olmak üzere bu alanda eğitim, danışmanlık ve rehberlik sunan firmaların hizmetlerine kadar pek çok yenilik bir arada sergilenirken, geleneksel hale gelen konferans programıyla da sektör gündemleri, yine fuara taşınacak.

Faaliyetlerinden ötürü yüksek riskli iş kollarından, riski en az olan çalışma alanlarına kadar tüm sektör firmalarının mutlaka ziyaret etmesi gereken bir organizasyon olarak öne çıkan İSG Avrasya’nın 2018 buluşması da yine REW İstanbul ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Bu sayede her iki organizasyona yurt içi ve yurt dışından gelen özellikle sanayiciler, yerel yönetim temsilcileri ile çevre mühendislerinin de aralarında olduğu profesyonel ziyaretçiler, hem çalışan sağlığı ve iş güvenliği hem de geri dönüşüm, atık yönetimi ve çevre teknolojileri konusundaki yenilikleri aynı çatı altında görme fırsatı bulacak.

İSG Avrasya 2018’de yer almak isteyen firmalar ve organizasyonu takip etmeyi planlayan profesyonel ziyaretçiler, detaylı bilgi için www.isgeurasia.comadresini ziyaret edebilirler.

Diğer Haberler